Po wakacjach zadbaj o auto

Wakacyjne wędrówki, rodzinne wyjazdy, szaleńcze i nieplanowane wypady. Po lesie, w góry, nad morze. Twoje auto sporo pewnie przeszło przez ostatnie tygodnie. Wakacje dobiegły końca, może i samochód zapracował teraz na małe spa. Przez ostatnie dwa miesiące dzielnie woził ciebie, twoich znajomych i rodzinę, więc i on teraz zasłużył na powakacyjny odpoczynek i odrobinę samochodowego relaksu.

Jeśli naprawdę sporo jeździłeś w dłuższe trasy lub drogi nie były przyjazne dla zawieszenia twojego samochodu, być może warto skorzystać z profesjonalnego serwisu samochodowego i przyjrzeć się podzespołom auta bliżej. Być może okaże się, że wszystko jest w porządku, ale czasem mała kosmetyka może znacznie ułatwić życie i uchronić od awarii podczas podróży. Taka kompleksowa kontrola stanu samochodu po nieco intensywniejszym okresie jego użytkowania to dobry nawyk, który może pozwolić ci uniknąć wielu problemów.

Czasami wystarczy przecież wymienić jeden pasek albo parę klocków hamulcowych, a poziom bezpieczeństwa wzrośnie. Kiedy twój samochód będzie poddawany oględzinom, możesz się przyjrzeć autom z półki premium, które można kupić np. w serwisie Malibu: malibu-auto.pl. Kontrola sprzętu i serwis to jedno, estetyka to zupełnie inna sprawa. Mało prawdopodobne, abyś miał czas w trakcie wakacyjnych wypadów i regularnej pracy, na czyszczenie wnętrza auta. W takiej sytuacji warto wpaść do ASO Kia Warszawa i zadbać o przywrócenie kabinie świeżości. W ofercie takich salonów znajdziecie nie tylko tradycyjne czyszczenie, ale profesjonalny i kompleksowy auto detailing.

W skład takiej usługi wchodzą m.in.: dokładne czyszczenie auta wewnątrz i na zewnątrz, pranie tapicerki, ozonowanie. Można także postawić na niewidzialną wycieraczkę albo korektę lakieru (ten podczas przejażdżek po lesie mógł ulec lekkiemu zniszczeniu). Kia Warszawa ma w swojej ofercie coś, co może przekonać również właścicieli psów. Wszyscy oni wiedzą bowiem, że przewożenie psa lub kota to prawdziwe wyzwanie, ale i trudne do usunięcia ślady. Usługa czyszczenia samochodu po zwierzętach może się więc okazać prawdziwym hitem.