Pobiegną za… zapachem piwa

Wyjątkowa trasa, atrakcyjne widoki, start i meta w sercu chmielowego festiwalu – oto powody, dla których warto wziąć udział w niepowtarzalnym sportowym wydarzeniu, jakim jest V Półmaraton Chmielakowy – Krasnystaw` 2016, o Puchar Burmistrza Krasnegostawu.
Organizatorzy do udziału w V Półmaratonie Chmielakowym, w ramach 46. Ogólnopolskiego Święta Chmielarzy i Piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie 2016”, serdecznie zapraszają wszystkich biegaczy, amatorów ruchu i zdrowego stylu życia, a także wielbicieli dobrej zabawy. Bieg na dystansie 21,1 km odbędzie się w sobotę 20 sierpnia.
W związku z organizacją imprezy w godzinach 9.00 – 12.30 wystąpią ograniczenia i utrudnienia w ruchu na trasie biegu, czyli na ul.: Sikorskiego, Oleszczyńskiego, Rondo Jezuickie, PCK, Mickiewicza, Poniatowskiego, Czysta, Zamkowa, Browarna, Partyzantów (do ścieżki rowerowej), Czechowicza, Borowa, Krasickiego, droga gminna nr 109759L Krasnystaw – Widniówka, droga wewnętrzna na terenie Agencji Lasów Państwowych, Leśnictwo Namule, droga wojewódzka nr 842 na odcinku od km 61+765 do km 62+004, droga gminna 109740L Zażółkiew – Niemienice, droga powiatowa 3121L Krasnystaw – Białka, Krakowskie Przedmieście, Piłsudskiego, Rondo Jezuickie, Sikorskiego.
V Bieg Chmielakowy odbędzie się pod honorowym patronatem ministra sportu i turystyki oraz prezesa Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki.(red)