Pobiegnij dla Nineczki Kropeczki!

Nina Słupska, niespełna dwuletnia dziewczynka z Lublina choruje na SMA – rdzeniowy zanik mięśni. Jedyną szansą na odzyskanie przez nią zdrowia jest niezwykle kosztowna terapia genowa oraz rehabilitacja. Za najdroższy lek świata trzeba zapłacić, aż 9 milionów złotych. Do tej pory udało się zebrać blisko 3,7 mln. Rodzina, przyjaciele, znajomi nie poprzestają i dalej na wszelkie sposoby próbują pozyskać pieniądze. Teraz wraz z Fundacją Inicjatyw Twórczych i Fundacją Rozwoju Sportu w Lublinie zapraszają na charytatywny Ogólnopolski Bieg dla Niny.

– To wydarzenie jest dla Ciebie i każdy może w nim uczestniczyć. Nie musisz być biegaczem, żeby do nas dołączyć. Możesz biec, truchtać, spacerować, uprawiać nordic walking. Po prostu wykonuj dowolną aktywność – zapraszają do udziału w biegu, który odbędzie się w dniach 16–18 kwietnia, jego organizatorzy. – W tym czasie każdy będzie mógł wykonywać swoją aktywność na dowolnym dystansie, w dowolnym dla siebie miejscu i czasie. Wybór miejsca i trasy pozostaje w gestii zawodnika. Twój trening może być dla Niny Twoim biegiem charytatywnym. – dodają.

Jak dołączyć do biegowej akcji? To proste! Trzeba zapisać się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na https://frslublin.pl/ do 15 kwietnia do godz. 24:00 i dokonać opłaty startowej w wysokości minimum 30 zł.

Po biegu należy go udostępnić w social mediach odznaczając #ArmiaNiny #NineczkaKropeczka.- Wspólnie pobiegnijcie dla Nineczki Kropeczki. Wy potrzebujecie treningów, a Nina leku do swego biegu przez życie – zapraszają organizatorzy. BAS

Tak też możesz pomóc

Zbiórka środków na najdroższy lek świata dla Niny Słupskiej prowadzona jest na stronie www.siepomaga.pl/nina (nr konta Fundacji Siepomaga 89 2490 0005 0000 4530 6240 7892, tytułem 25098 Nina Słupska darowizna)

Można także przekazać swój 1%  rozliczając PIT za 2020 rok (Numer KRS 0000396361 Cel szczegółowy 1%, 0095257 Nina) oraz wysłać SMS na numer 72365 o treści 0095257 (koszt 2,46 brutto). Na profilu facebookowym Nineczka Kropeczka SMA prowadzone są także liczne licytacje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here