Podatkowy patriotyzm popłaca

Pani Katarzyna, która w loterii „Rozlicz PIT w Lublinie“ wygrała hybrydową Toyotę Yarisa odebrała w ubiegły tygodniu z rąk prezydenta Krzysztofa Żuka kluczyki do samochodu!


Tegoroczna edycja miejskiej loterii „Rozlicz PIT w Lublinie”, skierowana do mieszkańców składających deklarację podatkową za 2019 rok w Kozim Grodzie, zakończyła się ogromnym sukcesem. Wzięło w niej udział aż 7971 osób, czyli niemal czterokrotnie więcej niż w ubiegłym roku!

W tym roku główną nagrodą w loterii był samochód osobowy toyota yaris hybrid, który trafił do pani Katarzyny. Wszystkich nagród, było aż 27, a ich wartość to blisko 90 tys. zł. Poza samochodem osobowym do szczęśliwców trafiły: 3 rowery, 3 hulajnogi elektryczne oraz łącznie 20 tabletów, czytników, dysków zewnętrznych oraz nawigacji samochodowych.

– Dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć udział w miejskiej akcji, w szczególności tym osobom, które w tym roku po raz pierwszy skorzystały z możliwości rozliczenia PIT w Lublinie, a takich osób było 787. Dzięki temu w budżecie miasta Lublin znajdzie się o około 1,8 mln zł więcej środków, które przeznaczymy m.in. na miejskie inwestycje, oświatę czy kulturę. Akcję na pewno będziemy rozwijać i kontynuować w następnych latach – mówi Krzysztof Żuk, prezydent Lublina.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here