Podpowiedzą, jak promować firmę w Internecie

25 września (środa) odbędzie się 81. edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. Tym razem spotkanie poświęcone będzie promocji firmy w Internecie. – Najpierw porozmawiamy o przestworzach wirtualnej przestrzeni dla firmy, a potem wzniesiemy się w prawdziwe przestworza dzięki Firmie Horizon Air Services! – zapowiada Elżbieta Fijołek, szefowa Giełdy Eventów, założycielka KOB, zrzeszającego już blisko stu lubelskich przedsiębiorców.


81. edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu rozpocznie się o godz. 10:00 w wyjątkowym miejscu, u jednego z klubowiczów – W Wierzchowiska Golf & Country Club. Partnerem merytorycznym spotkania będą Google Internetowe Rewolucje. To projekt edukacyjny dla przedsiębiorców, który ma na celu zapewnienie bezpośredniego wsparcia w postaci dostarczenia bezpłatnych narzędzi, wiedzy i szkoleń dla przedsiębiorców na każdym poziomie zaawansowania.

– Na co dzień pracujemy z osobami, które pozyskują środki na własną działalność, znajdują się już w sektorze MŚP oraz prowadzą czy planują działania eksportowe, sprzedając swoje produkty/usługi za granicą. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy o marketingu internetowym – zapraszają doradcy projektu Google Internetowe Rewolucje.

Podczas prezentacji uczestnicy dowiedzą się m.in.: gdzie szukać słów kluczowych do pozycjonowania, jakie narzędzia pomagają analizować ruch w sieci i jakie narzędzia pomogą w eksporcie.

Prezentację poprowadzą doradcy projektu Google Internetowe Rewolucje: Kamil Nadolski i Sebastian Skórski.

Dodatkowe informacje oraz zapisy na spotkanie na stronie internetowej klubodpowiedzialnegobiznesu.pl