Podwójny triumf Niedźwiadka

Zawodnicy chełmskiego Niedźwiadka z rocznika 2010 zajęli dwa pierwsze miejsca w turnieju „Zagraj z nami Niedźwiadkami” o puchar dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chełmie.


W Miejskiej Hali Sportowej rywalizowało osiem drużyn, które zagrały systemem „każdy z każdym”. Triumfowała pierwsza drużyna Niedźwiadka, która zdobyła 18 punktów (sześć wygranych i jedna porażka). Ekipa gospodarzy zdobyła 15 goli, tracąc tylko jednego. Drugie miejsce zajęła z kolei druga drużyna Niedźwiadka z bilansem pięć zwycięstw i dwie porażki (17:7 w bramkach).

– Cieszę się z występu swoich podopiecznych – mówi Tomasz Sąsiadek, trener Niedźwiadka z rocznika 2010. – Musieliśmy rozłożyć siły na dwie drużyny, a mimo to i tak zdominowaliśmy turniej, zajmując dwa pierwsze miejsca. Dla mnie najważniejszy jest jednak progres, jaki w ostatnim czasie poczynili moi zawodnicy – dodaje.

Trzecie miejsce w turnieju zajęła Akademia Futbolisty Głusk. Na piątej pozycji sklasyfikowany został Kłos Gmina Chełm, zaś siódme miejsce zajął Brat Siennica Nadolna.

Warto dodać, że tytuł najlepszego bramkarza wywalczył Michał Kuryś z pierwszego Niedźwiadka. – Cieszę się z wyróżnienia, które dostałem. Przepuściłem tylko jedną bramkę. Do tego wygraliśmy turniej, więc radość jest podwójna – komentuje Michał.

Gospodarze wystąpili w następujących składach: Niedźwiadek I: Michał Kuryś, Olaf Leśniak, Aleksander Mroczek, Kacper Maciukiewicz, Leon Nadolski, Jan Tomaszewski, Sebastian Wójcicki, Szymon Cichosz, Szymon Jarzynowski i Dominik Stawiarski; Niedźwiadek II: Wojciech Semeniuk, Oskar Marcinek, Jakub Sąsiadek, Julian Polak, Jakub Adamczuk, Gabriel Ślusarczyk, Oliwier Frej i Marcel Mackiewicz. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here