Podzielone płatności w VAT – co się zmieniło od 1 listopada?

W najbliższą środę (20 listopada) odbędzie się kolejna, 83. edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu, największej organizacji biznesowej w regionie, łączącej blisko 100 firm z ponad 80 branż.


– 83. edycję KOB dedykujemy tematyce split payment, czyli podzielonej płatności w VAT. Co się zmieniło od 1 listopada? Jakich podmiotów i transakcji dotyczy ten obowiązek? O tym opowiedzą nam więcej Irena Jaszczak, współwłaścicielka Biura Rachunkowego POLFIN– wieloletnia członkini naszego klubu oraz Piotr Orzeł, prowadzący Kancelarię Doradztwa Podatkowego.

Zapraszam do udziału: lubelskich przedsiębiorców, menedżerów oraz przedstawicieli instytucji i mediów – mówi Elżbieta Fijołek, pomysłodawczyni Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w Lublinie, integrującego przedsiębiorców dbających o rozwój działań CSR w swoich firmach, w tym o relacje z otoczeniem, o środowisko naturalne, standardy jakości, rozwój pracowników i bezpieczeństwo pracy.

Podczas spotkania tradycyjnie już odbędą się prezentacje członków klubu. Przywitane zostaną nowe firmy członkowskie. Na koniec przewidziano networking i poczęstunek.

83. edycja KOB, która towarzyszyć będzie Światowemu Tygodniowi Przedsiębiorczości, rozpocznie się o godzinie 18:00 w nowo otwartym w Lublinie hotelu ibis Styles Lublin Stare Miasta przy Al. Solidarności 7. Dodatkowe informacje i rejestracja droga e-mail: biuro@gielda-eventow.pl oraz tel. 691 631 853. Informacje o spotkaniach i klubie można znaleźć na stronie internetowej klubodopiedzialnegobiznesu.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here