Pokaż się na izraelskim rynku

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zaprasza przedsiębiorców z regionu do udziału w misji gospodarczej połączonej z udziałem w międzynarodowych Targach „DLD Tel Aviv Innovation Festival 2019”, które odbędą się w Izraelu od 17 do 20 września.

Współorganizatorem misji jest ośrodek Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju, który jest odpowiedzialny za zorganizowanie spotkań B2B z zagranicznymi partnerami sektora IT.

W naborze udział mogą wziąć przedsiębiorcy prowadzący działalność na terenie województwa lubelskiego, tj. posiadający siedzibę lub co najmniej oddział minimum 12 miesięcy (na dzień złożenia wniosku), działających w sektorze IT.

Zgodnie z regulaminem celem uczestnictwa w wyjeździe jest prezentacja potencjału województwa lubelskiego w ramach kluczowych i perspektywicznych sektorów gospodarki regionu oraz pomoc przedsiębiorcom w wejściu na nowe rynki zagraniczne poprzez umożliwienie przedsiębiorcom z terenu województwa lubelskiego nawiązania kontaktów handlowych z partnerami zagranicznymi.

Wyjazd realizowany jest w ramach Projektu Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego II finansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego WL na lata 2014-2020.

Termin nadsyłania wniosków upływa 2 lipca o godz. 12:00. Na misję misję gospodarczą i targi do Tel Awiwu wyjedzie 10 przedsiębiorców.

Dodatkowych informacji udziela Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie, tel: 81 537 16 15 lub 81 478 14 69, e-mail: coie@lubelskie.pl