Pół na pół

20 września Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku zaprasza na wyjątkowy spektakl pt. „Pół na pół” w reżyserii Wojciecha Malajkata z udziałem Piotra Polka oraz Piotra Szwedesa.


Matka jest tylko jedna. Czasem to o jedną za dużo… Dwaj przyrodni bracia, Robert i Dominik, zupełnie serio rozważają ten dylemat. Realizacja ich życiowych planów i marzeń stoi pod znakiem zapytania, dopóki… żyje ich matka. Wbrew pozorom bracia nie są wcale bezdusznymi potworami czyhającymi na śmierć biednej matki staruszki. Rzeczywistość przedstawiona we współczesnej hiszpańskiej komedii jest o wiele bardziej skomplikowana, a historia relacji łączącej braci z matką jest opowiedziana w sposób przewrotny i bardzo zabawny.

– Świetnie napisane, błyskotliwe dialogi, wyraziście nakreślone postacie. Piętrowe kłamstwa, zwroty akcji i mnóstwo bardzo czarnego humoru – czytamy w zapowiedzi przedstawienia. Spektakl „Pół na pół” będzie można zobaczyć w Świdniku 20 września (godz. 20, sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku). Bilety w cenie: 65 zł do nabycia w kasie kina Lot lub online. (opr. w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here