Pół wieku w miłości

Przy Centrum Społeczno-Kulturalnym w Gorzkowie zorganizowano uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie nadawane przez prezydenta RP. Odebrało je siedemnaście par.


Uroczystość poprzedzona została mszą świętą odprawioną w intencji jubilatów w kościele parafialnym w Gorzkowie. Wręczenia medali oraz listów gratulacyjnych dokonali: wójt gminy Gorzków Marek Kasprzak, starosta krasnostawski Andrzej Leńczuk oraz przewodniczący rady gminy w Gorzkowie Konstanty Nieścior. Serdeczne życzenia przekazali jubilatom również proboszcz parafii w Gorzkowie ks. Andrzej Wołoszyn oraz proboszcz parafii w Orchowcu ks. Adam Sobieszek. Oprawę muzyczną przygotowała Kapela z Gorzkowa. Uroczystość Złotych Godów była doskonałą okazją do spotkania się i wielu miłych wspomnień dla przybyłych jubilatów.

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie otrzymali: Kazimiera i Stanisław Bańkowie, Jadwiga i Aleksander Bociągowie, Maria i Edward Bojarscy, Elżbieta i Henryk Cichoszowie, Kamila i Kazimierz Fideccy, Anna i Czesław Flisowie, Marta i Józef Jamrózowie, Krystyna i Czesław Korczyńscy, Wanda i Jerzy Marońscy, Helena i Edward Michałowscy, Zofia i Kazimierz Milanowscy, Danuta i Kazimierz Młynarczykowie, Wanda i Jerzy Oleszczyńscy, Anna i Waldemar Rozwałkowie, Maria i Janusz Stasieczkowie, Marianna i Wiesław Woźni, Krystyna i Jerzy Wójtowiczowie. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here