Policjanci „nie wykręcali się”

4 duże worki z ponad 60 kilogramami plastikowych nakrętek przekazali w miniony czwartek świdniccy policjanci do Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.

– Dzięki jednej z policjantek na korytarzu jednostki ustawiono pojemnik na ten szczytny cel z logo akcji „Zakrętkożerca – Nie wykręcaj się! Pomóż chorym dzieciom!” i każdy z pracowników sukcesywnie  dorzucał do niego plastikowe korki. Szybko uzbierało się ich ponad 60 kilogramów – mówi starszy aspirant Elwira Domaradzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świdniku.

– Dzięki środkom otrzymywanym z przekazywanych nakrętek podopieczni hospicjum mogą spełniać swoje marzenia, między innymi organizowane są dla nich i ich rodzin różne wyjazdy oraz kupowane prezenty. Pragniemy zachęcić jak najwięcej osób do tej akcji, żeby w ten sposób pomóc najmłodszym, którzy tego wsparcia potrzebują. Osoby zainteresowane, które chcą przyłączyć się do akcji, mogą zostawiać nakrętki w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Świdniku – dodaje pani aspirant.(l)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here