Policjanci pingpongistami

W SP w Fajsławicach zorganizowano turniej wojewódzki służb mundurowych w tenisa stołowego. Impreza odbyła się pod patronatem komendanta wojewódzkiego policji w Lublinie oraz starosty krasnostawskiego, a także zarządu wojewódzkiego NSZZ policjantów.

Do rywalizacji przystąpiło 40 zawodników z 13 drużyn województwa lubelskiego. W klasyfikacji drużynowej zwyciężyli mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. W imieniu komendanta wojewódzkiego puchar wręczyła komendant powiatowy policji w Krasnymstawie mł. insp. Wioletta Pawluk.

Drugie miejsce w tej samej kategorii zdobyła drużyna Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie, a trzecie miejsce Komenda Miejska Policji w Chełmie. Tytuł zawodnika ,,Fair Play” wywalczył zespół drużyna emerytów policji reprezentowana przez Piotra Sokołowskiego. W klasyfikacji indywidualnej najlepszym zawodnikiem okazał się Janusz Stróżak z KMP w Lublinie, drugie miejsce zajął Artur Cękalski również z KMP w Lublinie, a trzecie Robert Cybul z KPP w Stoczku Łukowskim. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here