Półkolonie w podskokach

Już kolejny, trzeci rok z rzędu, półkolonie dla dzieci i młodzieży organizuje w Lublinie Mania Skakania. Zajęcia przy ul. Krochmalnej cieszą się sporym zainteresowaniem. Wszystko za sprawą bogatego programu, w którym oprócz szaleństw na trampolinach i w basenach z gąbkami znalazły się: gry i zabawy, warsztaty z robotyki, wycieczki do parku linowego nad Zalewem Zemborzyckim oraz na Farmę Iluzji, a także zwiedzanie Starego Miasta.


Półkolonie trwają pięć dni. Organizatorzy planują jeszcze dwa turnusy: od 29 lipca do 2 sierpnia i od 5 do 9 sierpnia (cena 450 zł). By zapisać się na zajęcia, należy się pośpieszyć – na przedostatni turnus w miniony piątek było jeszcze zaledwie jedno wolne miejsce, na ostatni – dwa.

Jeśli ktoś nie zamierza uczestniczyć w półkoloniach, może przyjść na jednorazowe zajęcia. Za godzinny wstęp zapłacimy 20 złotych, za dwugodzinny 32 zł. Jeśli nie mamy skarpet antypoślizgowych, musimy takowe zakupić na miejscu za 5 zł. Mania Skakania jest czynna codziennie w godz. 9-21 (ostatnie wejście o 20). BS