Polowanie hubertowskie w KŁ nr 4

W Kole Łowieckim nr 4 „Sokół” w Rejowcu odbyło się uroczyste polowanie Hubertowskie, w trakcie którego włodarze gminy wręczyli Kołu podziękowanie za udział w organizacji gminnego święta plonów i zorganizowaniw poczęstunku gulaszem z kozła z grzybami.

Trzydniowe łowy w „Pogoni”

W Kole Łowieckim Pogoń Warszawa na terenie obwodu łowieckiego nr 202 odbyło się trzydniowe polowanie zbiorowe. Łącznie w polowaniach uczestniczyło 38 myśliwych, 21 naganiaczy i podkładaczy z udziałem 3 psów.

Polowanie w „Dubelcie”

W obwodzie łowieckim nr 165 w Kole Łowieckim nr 82 „Dubelt” w Chełmie odbyło się kolejne polowanie zbiorowe. Polowano z udziałem 11 myśliwych, podwody i naganki. W trakcie pędzeń pozyskano 5 lisów.

Polowanie w „Szpaku”

W obwodzie łowieckim nr 122 w Kole Łowieckim nr 86 „Szpak” w Woli Uhruskiej odbyło się kolejne polowanie zbiorowe. Polowano z udziałem 13 myśliwych, naganki i psów. W trakcie pędzeń pozyskano 4 dziki.

Tygodniowy raport

W ramach działań mających na celu zwalczanie i zapobieganie rozprzestrzenianiu się ASF w IV tygodniu listopada zorganizowano 22 polowania zbiorowe z udziałem 236 myśliwych, 87 naganiaczy, podkładaczy i przy udziale 37 psów. Strzelono 10 dzików. Padłych dzików lub ich szczątków nie znaleziono. Ogółem w sezonie polowań zbiorowych na terenie okręgu chełmskiego odbyło się już 95 polowań zbiorowych z udziałem 1229 myśliwych, 406 naganiaczy i podkładaczy oraz 111 psów. Strzelono 22 dziki, sztuk padłych nie stwierdzono.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here