Położna na medal z Chełma

Położna z Chełma Bożena Śliwa znalazła się w gronie nominowanych do tytułu „Położna ma medal”. Najlepszą polską położną wybiorą pacjentki, kobiety w ciąży, młode mamy i ich rodziny w głosowaniu internetowym. Zachęcamy do głosowania na naszą kandydatkę.

Jak to zrobić? Bardzo prosto. Trzeba wejść na stronę poloznanamedal.info/kandydatki, odnaleźć na liście nominowanych z danego województwa swoją kandydatkę i oddać na nią swój głos, wpisując swój numer telefonu i adres e-mail oraz akceptując Regulamin i Politykę Prywatności. Głosowanie potrwa do 31 grudnia a zwyciężczynię poznamy na początku przyszłego roku. Z każdego województwa o tytuł powalczy pięć położonych, które dostały najwięcej zgłoszeń od pacjentek. Z Lubelskiego w tym gronie jest Bożena Śliwa, położna z Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Chełmie. Choć jak twierdzi Janina Frączek, położna z Krosna, laureatka ostatniej edycji konkursu, „już sama nominacja to ogromne wyróżnienie, nie mówiąc o każdym oddanym głosie”, to mamy nadzieję, że pani Bożena tych głosów dostanie najwięcej ze wszystkich kandydatek. Wszystko w naszych rękach.

Ogólnopolski konkurs „Położna na medal” organizowany jest po raz siódmy. Jego celem jest wyłonienie najlepszych położonych w każdym województwie i w kraju, czyli takich, które wyróżniają się wyjątkową empatią, troskliwością i opiekuńczością, bezcennym doświadczeniem i każdego dnia sprawiają, że kobiety i ich rodziny wierzą, że dadzą sobie ze wszystkim radę. (red)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here