Pomogą przekuć idee w realny biznes

Już 17 stycznia 2020 r. w godzinach 17:00–19:00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbędzie się spotkanie informacyjne poświęcone programowi inkubacji i możliwości rozwoju innowacyjnych pomysłów w ramach Platformy Startowej Unicorn Hub. To spotkanie dla wszystkich, którzy myślą o rozpoczęciu własnego biznesu, a w szczególności tych, którzy mają innowacyjny pomysł na nowy produkt lub usługę.


Podczas wydarzenia organizowanego przez Fundację OIC Poland będzie można dowiedzieć się:

* jak działa Platforma Startowa Unicorn Hub i jakie wsparcie oferuje (prelegent Agata Koprowska)

* jak wypełnić formularz aplikacyjny i nie popełnić prostych błędów (Jacek Korzeniak, MBA, kierownik projektu w Platformie Startowej Unicorn Hub)

* jak wygląda inkubacja okiem startupów z Unicron Hub (w spotkaniu udział weźmie m.in. zespół Deep Clue, który otrzymał 900 192 złotych na dalszy rozwój swojego pomysłu).

Innowacyjne przedsięwzięcia mają szansę na grant w wysokości do 1 mln złotych na wprowadzenie produktu lub usługi na rynek lub też szansę na pozyskanie kapitału od prywatnych inwestorów.

W pierwszej rundzie konkursu 1.1.2 aż 11 start-upów otrzymały ponad 10 milionów złotych dotacji na rozwój swoich pomysłów!

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Wymagana jest rejestracja: http://www.unicornhub.pl/roadtrip-lublin