Pomogli pogorzelcom

Kilkanaście dni temu do rodziny, w której domu wybuchł pożar, strażacy z OSP w Tarnogórze dostarczyli zebrane wśród mieszkańców gminy Izbica dary. Brawo!

12 lutego ogień strawił wnętrze jednego z domów w Tarnogórze. Druhowie z tamtejszego OSP, którzy brali udział w akcji ratunkowej, już po tym, jak pożar pokonano, zorganizowali zbiórkę przedmiotów potrzebnych pogorzelcom. – Zbiórka przerosła nasze najśmielsze oczekiwania – czytamy na stronie internetowej OSP w Tarnogórze. Zrzutka internetowa osiągnęła kwotę 3866 zł.

– W ramach wsparcia rzeczowego pozyskaliśmy meble oraz nowe garnki, dodatkowo zostało przekazane wsparcie w gotówce poza zbiórką internetową na łączną kwotę 2000 zł – dowiadujemy się. Zebrane pieniądze częściowo zostały przeznaczone na zakup kuchenki indukcyjnej, a pozostała kwota została przekazana do dyspozycji rodziny.

– Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i okazaną pomoc. Dziękujemy również lokalnym mediom za pomoc w nagłośnieniu akcji: Super Tydzień Chełmski, Tygodnik Zamojski i Nowy Tydzień. Bez Państwa pomocy nie udałoby się osiągnąć tak wspaniałego efektu – piszą druhowie.

W akcję włączyły się zarówno osoby fizyczne, jak i lokalni przedsiębiorcy. – Przesyłamy najserdeczniejsze pozdrowienia, a przy okazji prezentujemy postęp w pracach remontowych. Lada moment w domu nie będzie śladu po pożarze, a pogorzelcy będą mogli wrócić do swojego mieszkania – informują strażacy z Tarnogóry. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here