Ponownie najlepsza Omega Felin Junior

Omega Felin Junior wygrała II Otwarty Turniej Piłki Nożnej „Gramy dla Niepodległej”, zorganizowany przez Zarząd Wojewódzki TKKF w Lublinie i Ognisko TKKF Omega. W finale zwycięzcy pokonali 5:2 w rzutach karnych ekipę Tomasz Problem.


Turniej, w którym udział wzięło sześć zespołów, rozgrywany był w ramach projektu Zarządu Wojewódzkiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Lublinie „12 miesięcy aktywności fizycznej – współzawodnictwo sportowe w grach zespołowych i indywidualnych – Gramy dla Naszej Niepodległej w roku 100. rocznicy odzyskania niepodległości”.

– Każde z miast, w którym są Ogniska TKKF w naszym województwie, organizuje dwie imprezy, które pięknie wpiszą się w obchody 100-rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W Lublinie Ognisko TKKF Omega z wielkim szacunkiem i chęcią przyłączyło się do wojewódzkich imprez – mówi Zbigniew Furman, sternik lubelskiego ogniska.

Pierwszy turniej w Lublinie odbył się 8 lipca, drugi w miniony weekend. W obu najlepsza okazała się ekipa Omega Felin Junior!

Organizatorzy za pośrednictwem „Nowego Tygodnia”, patrona medialnego turnieju, dziękują za wsparcie Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego i panom marszałkom Sławomirowi Sosnowskiemu oraz Krzysztofowi Grabczukowi, a także Małgorzacie Stacharskiej, dyrektor SP nr 52.

o 1. miejsce

Omega Felin Junior – Tomasz Problem 3:3 (karne 5:2)
Bramki: Mati Kuszpa,Patryk Kowalski, Max Bober – Bartosz Makuch, Jakub Sygara, Hubert Chmielewski.

o 3. miejsce

Gang Jastrzębia – Wojownicy Lata 5:4

o 5. miejsce

FC Kozak Team – FC Felin 0:1

Najlepsi
zawodnik – Max Bober (Omega Felin Junior)
strzelec – Mateusz Kuszpa (Omega Felin Junior)– 5 bramek
bramkarz – Bartosz Szumlański (Tomasz Problem)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here