Pościgaj się z dziennikarzami z całego świata

19 czerwca rozpocznie się 4. edycja międzynarodowej imprezy dla dziennikarzy z 20 krajów „Media World Cup”. Jej głównym punktem będą zawody kolarskie MTB, które odbędą się 21 czerwca w Kazimierzu oraz wyścig szosowy, który wystartuje z zamojskiego rynku 22 czerwca. W tym roku po raz pierwszy, razem z dziennikarzami, w kategorii „Goście MWCup” będą mogli wystartować kolarze – amatorzy.


Zawody MTB rozpoczną się 21 czerwca o godzinie 14.00 na rynku w Kazimierzu Dolnym. Wezmą w nich udział dziennikarze reprezentujący redakcje z Chin, Kanady, Japonii, USA, Izraela, Tajwanu, Korei Południowej, Belgii, Czech, Danii, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Norwegii, Niemiec, Turcji, Gruzji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Włoch i reprezentacje z Polski.

– Dzięki wsparciu organizacyjnemu i finansowemu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego oraz władz Kazimierza Dolnego i Zamościa możemy zorganizować imprezę na najwyższym światowym poziomie. Jej głównym założeniem jest promocja Lubelszczyzny jako idealnego miejsce na aktywne wakacje dla turystów z całego świata – mówi Piotr Kinicki, dyrektor biura prasowego Media World Cup Lubelskie 2019.

W tym roku po raz pierwszy razem z dziennikarzami w kategorii „Goście MWCup” będą mogli wystartować kolarze – amatorzy. Wystarczy do 15 czerwca zarejestrować się na oficjalnej stronie Media World Cup i wypełnić formularz znajdujący się pod linkiem: http://mwcup.eu/media-world-cup-lubelskie-2019

W dotychczasowych trzech edycjach Media World Cup, wystartowało ponad 170 zawodników z 20 krajów. RD

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here