Postawił na nogi 80 mundurowych

80 policjantów, strażaków i strażaków-ochotników, a także pies tropiący, szukało mieszkańca gminy Łopiennik Górny, który wyszedł z domu i słuch po nim zaginął. Istniało podejrzenie, że mężczyzna może chcieć odebrać sobie życie…

Do wydarzenia doszło 8 maja po południu. – Z posiadanych informacji wynikało, że 62-latek może targnąć się na własne życie. Ponieważ liczyła się każda sekunda, natychmiast rozpoczęły się poszukiwania – mówi Jolanta Babicz z krasnostawskiej policji. Zaginionego mieszkańca gminy Łopiennik Górny szukało aż 80 mundurowych: policjanci z Krasnegostawu, Lublina i Zamościa, strażacy z Krasnegostawu, a także druhowie z OSP Łopiennik Dolny, OSP Łopiennik Górny i OSP KSRG Krzywe.

Nie zabrakło niezwykle pomocnego w takich sytuacjach psa tropiącego. – Funkcjonariusze krasnostawskiej komendy po kilku godzinach odnaleźli 62-latka na terenie jednej z miejscowości w gminie Łopiennik Górny. Mężczyzna został przekazany pod fachową opiekę medyczną – dodaje Babicz. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że mężczyzna przebywał u znajomych. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here