Potrzebna krew dla żony policjanta

Policjanci z Krasnegostawu organizują zbiórkę krwi dla żony jednego z ich kolegów. Lekarze zdiagnozowali u niej nowotwór krwi. Jej stan jest ciężki.

7 listopada od godz. 8.00 w Centrum Integracji Społecznej w Krasnymstawie przy ul. Sikorskiego odbędzie się zbiórka krwi dla ciężko chorej żony jednego z krasnostawskich policjantów. Wszystkich chcących pomóc, prosimy o przyłączenie się do akcji. – Policjanci i policjantki z krasnostawskiej komendy zwracają się z gorącym apelem o pomoc. U żony Tomka, jednego z krasnostawskich funkcjonariuszy zdiagnozowano białaczkę.

Jej stan jest ciężki i potrzebna jest krew – mówi Piotr Wasilewski z krasnostawskiej policji. Krew można również oddawać w dowolnym Regionalnym Centrum Krwiodawstwa, wystarczy podać przy rejestracji, że jest to zbiórka dla Izabeli Kowalik, która obecnie jest hospitalizowana w Klinice Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku w Lublinie przy ul. Staszica. – Wszystkich chcących pomóc prosimy o przyłączenie się do naszej akcji – dodaje Wasilewski. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here