Powalczy o medale ME

Marzeniem każdego sportowca jest reprezentowanie swojego kraju na zawodach najwyżej rangi. Tego zaszczytu już po raz trzeci dostąpi 17-letnia zapaśniczka Cementu Gryf Chełm Wiktoria Kamela, która otrzymała powołanie do reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy kadetek w zapasach.


W ubiegłym roku reprezentując Polskę Wiktoria Kamela zajęła piąte miejsce w mistrzostwach świata do lat 17. W wyniku udanych startów w ubiegłorocznym i tegorocznym sezonie, utalentowana zawodniczka Cementu Gryf, została powołana do reprezentacji Polski na zbliżające się mistrzostwa Europy kadetek (U 17), które w dniach 15 – 17 czerwca odbędą się w Bukareszcie.

Podopieczna trenerów Dariusza Kucharskiego i Igora Lobasa, prezentując swoje nieprzeciętne umiejętności i waleczność, zrealizowała plany przygotowań i wypełniła kryteria kwalifikacji do mistrzostw Europy. Życzmy młodej reprezentantce Cementu Gryfa udanego startu na matach Bukaresztu i miejmy nadzieję, że dołączy do Katarzyny Krawczyk i Szymona Szymonowicza, którzy w tym roku stanęli na podium mistrzostw Europy. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here