Powiat świdnicki w kadrze

„Patrz oczyma, fotografuj sercem” – to motto konkursu fotograficznego, który wspólnie z Miejsko-Powiatową Biblioteką Publiczną im. Anny Kamieńskiej organizuje Starostwo Powiatowe w Świdniku. Zadaniem uczestników będzie wykonanie zdjęć lub filmów poświęconych powiatowi i jego mieszkańcom. Na zwycięzców czekają cenne nagrody.


To już druga edycja konkursu fotograficzno-filmowego „Powiat świdnicki w kadrze”. Jest on otwarty dla wszystkich fotografujących i podzielony na kategorie tematyczne. Pierwsza z nich dotyczy zdjęć, a druga jednominutowych filmów o powiecie. W tym roku pojawiła się też trzecia, specjalna kategoria konkursowa „Ludzie Powiatu Świdnickiego”.

– Ta kategoria daje ogromne możliwości. Spodziewamy się zarówno ujęć portretowych jak i ciekawych zdjęć lub filmów reportażowych – mówią organizatorzy.

Najlepsze prace będą prezentowane podczas wernisażu w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Świdniku. A potem, podobnie jak w roku ubiegłym, wystawę pokonkursową będą mogli oglądać mieszkańcy poszczególnych gmin powiatu.

Na zwycięzców konkursu czekają cenne nagrody. Są to karty upominkowe do wskazanego przez organizatora sklepu o wartości 600 zł (I miejsce), 400 zł (II miejsce) i 300 zł (III miejsce) oraz 200 zł (wyróżnienie). Nagroda specjalna w kategorii „Ludzie Powiatu Świdnickiego” to 500 zł. Termin zgłoszenia do konkursu mija 11 września. Szczegóły, w tym regulamin i karty zgłoszeniowe, dostępne na stronie powiatswidnik.pl. (w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here