Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

Podczas powiatowego święta Dnia Edukacji Narodowej, zorganizowanego w ZSP nr 2 w Krasnymstawie, listy gratulacyjne odebrali nauczyciele wyróżnieni przez ministra edukacji narodowej, lubelskiego kuratora oświaty i starostę krasnostawskiego.

Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej otrzymała Agnieszka Żuk-Słabek z MDK w Krasnymstawie.

Katarzyna Gruszczyńska z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Krasnymstawie oraz Marcin Wilkołazki z I LO w Krasnymstawie otrzymali Nagrody Lubelskiego Kuratora Oświaty

Renatę Czerniak z II LO w Krasnymstawie uhonorowano Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę.

Listy gratulacyjne wyróżnionym pedagogom, podczas uroczystości w ZSP nr 2, wręczyli: przewodniczący rady powiatu Witold Boruczenko i przewodnicząca komisji oświaty Ewa Nieścior.

Zarząd powiatu w Krasnymstawie przyznał nagrody: Monice Kwiecień, Tamarze Koterwas, Marii Pliszczyńskiej i Marcie Grzywnie z I LO w Krasnymstawie, Bożenie Szafran-Ogonowskiej, Anecie Karczmarek i Piotrowi Zielińskiemu z II LO w Krasnymstawie, Monice Łepik, Małgorzacie Jędruszczak, Katarzynie Mańko i Wojciechowi Maślonie z ZSP nr 1 w Krasnymstawie, Mirosławowi Jurkowskiemu, Elizie Chomik, Monice Matwiej i Mirosławowi Kowalskiemu z ZSP nr 2 w Krasnymstawie, Krzysztofowi Chudziakowi i Stanisławowi Rogalskiemu z ZSP w Żółkiewce, Małgorzacie Sroczyńskiej, Małgorzacie Piętal i Monice Rybczyńskiej-Krawiec ze SOSW w Krasnymstawie, Jadwidze Litkowskiej z MDK w Krasnymstawie, Annie Pawler z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Krasnymstawie.

Wyróżnienia wręczyli: starosta krasnostawski Andrzej Leńczuk, wicestarosta Marek Nowosadzki, wiceprzewodnicząca rady powiatu w Krasnymstawie Justyna Przysiężniak i członek zarządu powiatu w Krasnymstawie Jan Mróz. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here