Powiatowy konkurs profilaktyczny

W ZSP nr 1 w Krasnymstawie odbyła się dziewiętnasta edycja powiatowego konkursu profilaktycznego „Mistrz wiedzy o uzależnieniach”.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Lidia Jurkiewicz z wydziału oświaty, kultury i promocji starostwa powiatowego w Krasnymstawie, Wojciech Kaczmarczyk – zastępca burmistrza Krasnegostawu, Marcin Wojewoda – prezes Banku Spółdzielczego w Izbicy oraz Agata Wójtowicz ze Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Krasnymstawie. Konkurs miał formułę znanego teleturnieju telewizyjnego „Jeden z dziesięciu”.

W rolę Tadeusza Sznuka wcielił się uczeń klasy 3 technikum Krystian Pokora. Po trzech emocjonujących etapach „Mistrzem wiedzy o uzależnieniach” została Anastazja Kania z ZSP w Żółkiewce, drugie miejsce zajęła Karolina Szydłowska z II LO w Krasnymstawie, a trzecie Julia Skóra z I LO w Krasnymstawie.

Konkurs prowadzili: Krystian Pokora i Aleksandra Gustaw. Muzyczną oprawę zapewniły: Kamila Gleń i Paulina Kostrzanowska, o nagłośnienie zadbał Mateusz Czwórnóg. Imprezę przygotowały: Agata Sadlak-Skrzypek i Ewa Gałka. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here