Pożegnanie dyrektora Rogalskiego

Za nami szczególne zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół w Żółkiewce. W trakcie uroczystości pożegnano wieloletniego dyrektora placówki Stanisława Rogalskiego i powitano nowego – Henryka Różyło.

Uroczystości, w których udział wzięli m.in. starosta krasnostawski Andrzej Leńczuk i członek zarządu powiatu Jan Mróz, rozpoczęły się od liturgii odprawionej w kościele pw. św. Wawrzyńca w Żółkiewce. Następnie uczestnicy udali się do szkoły, gdzie w sali gimnastycznej wręczono nagrody za wysokie wyniki w nauce, szczególne osiągnięcia i działalność na rzecz Zespołu.

Podczas uroczystości nastąpiło przekazanie pełnienia obowiązku dyrektora szkoły Henrykowi Różyło. Dotychczasowy dyrektor – Stanisław Rogalski – postanowił zakończyć 16-letnią pracę na stanowisku i kontynuować pracę w zawodzie nauczyciela. Oficjalnego przekazania funkcji dokonali starosta Leńczuk i członek zarządu powiatu Jan Mróz. Starosta Leńczuk podkreślił zasługi Rogalskiego na rzecz szkoły, podziękował za współpracę i życzył sukcesów w dalszej pracy zawodowej. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here