Pożegnanie inspektora

Odchodzącego na emeryturę dyrektora powiatowego sanepidu starosta wyróżnił Odznaką Honorową Zasłużony dla Powiatu Świdnickiego

Jan Nowicki, Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świdniku, kończy zawodową karierę. Po ponad 20 latach pracy przechodzi na emeryturę.


Z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Świdniku lek. wet. Jan Nowicki związany był od początku istnienia tej instytucji w mieście. Podziękowania za długoletnią pracę na rzecz powiatu i jego mieszkańców w ubiegłym tygodniu przechodzącemu na emeryturę inspektorowi złożył starosta świdnicki Łukasz Reszka, wręczając Odznakę Honorową Zasłużony dla Powiatu Świdnickiego.

– To był wielki zaszczyt współpracować z panem Janem Nowickim, szczególnie w tak trudnym dla nas wszystkich okresie pandemii. Dziękuję za zaangażowanie, troskę o los mieszkańców, a także ogromną wiedzę i doświadczenie, którymi chętnie się dzielił. Z okazji przejścia na emeryturę życzę wszelkiej pomyślności, spokoju i zdrowia – powiedział starosta.

Nieoficjalnie mówi się, że funkcję Powiatowego Inspektora Sanitarnego przejmie dotychczasowa zastępczyni inspektora. (w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here