Pożegnanie zasłużonej urzędniczki

Po ponad 35 latach pracy w Urzędzie Gminy Krasnystaw Urszula Garbal przeszła na emeryturę. Na pożegnanie od przedstawicieli władz samorządowych oraz byłych już koleżanek i kolegów z pracy odebrała podziękowania i życzenia realizacji nowych planów.

Urszula Garbal zanim pojawiła się w urzędzie, w latach 1980-1985 pracowała w Spółdzielni Kółek Rolniczych i w Cukrowni Krasnystaw. Kolejnym miejscem jej pracy był właśnie urząd gminy Krasnystaw, gdzie została zatrudniona 1 kwietnia 1985 r. Pracowała tutaj jako referent i inspektor, a 26 lipca 1990 r. została sekretarzem gminy. Jej ostatnim zajęciem była obsługa rady gminy, którą zajmowała się jako inspektor od 27 sierpnia 2014 do 26 listopada 2020 r.

Za zaangażowanie, życzliwość i wieloletnią współpracę w imieniu władz oraz koleżanek i kolegów pani Urszuli dziękowali m.in. wójt gminy Krasnystaw Edyta Gajowiak-Powroźnik, przewodniczący rady gminy Krzysztof Golec, sekretarz gminy Krzysztof Gałan i skarbnik Małgorzata Kościuk. Żegnając panią Urszulę byli już pracodawcy i współpracownicy życzyli jej zdrowia i pogody ducha oraz by nowy rozdział życia obfitował w wiele ciekawych doświadczeń i był spełnieniem niezrealizowanych dotąd planów. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here