Poznaj japońskąkulturę biznesową

Lubelska Fundacja Rozwoju oraz EU-Japan Centre for Industrial Cooperation zaprasza lokalnych przedsiębiorców z sektora MŚP na warsztaty poruszające tematykę japońskiej kultury prowadzenia biznesu „Workshop on Japanese Business Culture”


Podczas warsztatów uczestnicy zapoznają się z podstawami japońskiej kultury biznesowej. Przedstawione zostaną także typowe japońskie zachowania i postawy oparte na japońskiej kulturze oraz praktyczne wskazówki, jak uniknąć nieporozumień podczas kontaktów biznesowych z Japończykami.

Warsztaty poprowadzi Reiko Yoneyama – japońska konsultantka specjalizująca się w biznesie pomiędzy Japonią a Unia Europejską. Jej 10-letnie praktyczne doświadczenie w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu negocjacji z japońskimi klientami w różnych branżach z pewnością będzie interesujące dla uczestników. Pracowała dla wielu firm, między innymi w Japonii, USA, Niemczech, Francji oraz Holandii.

Branże, w których się specjalizuje, to finanse, handel, produkcja i IT.

Reiko Yoneyama podczas spotkania podzieli się swoim doświadczeniem z tworzenia pierwszego kontaktu, organizowania spotkań, prezentacji i negocjacji z klientami.

Warsztaty odbędą się 22 listopada 2018 r. w siedzibie Lubelskiej Fundacji Rozwoju przy ul. Rynek 7 (sala szkoleniowa „SGALERIA”).

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest przesłanie wypełnionego oraz własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego do 20 listopada na adres: een@lfr.lublin.pl

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu się na szkolenie LFR organizatorzy poinformowani zostaną drogą e-mail.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Szkolenie będzie prowadzone w języku angielskim.