Praca bez barier

To tytuł projektu skierowanego do osób, które chcą nauczyć się języka angielskiego na pełnym poziomie A oraz uzyskać potwierdzający to certyfikat.

Jeśli masz ponad 25 lat i maksymalnie średnie wykształcenie, mieszkasz lub uczysz się na terenie województwa lubelskiego, nie posiadasz udokumentowanej znajomości języka, pracujesz lub szukasz pracy na stanowisku związanym z obsługą klienta w sektorze usług, chcesz podnieść lub uzupełnić umiejętności posługiwania się angielskim, to ten projekt jest właśnie dla Ciebie. Nie trać czasu i zapisz się już dziś.
Uczestnicy projektu wezmą udział w kursie językowym na poziomie A1 + A2, łącznie 240 godzin dydaktycznych, co odpowiada 4 semestrom po 60 godzin dydaktycznych każdy. Szkolenia prowadzone będą w grupach 12-osobowych do czerwca 2017 roku w trybie popołudniowym w dni robocze lub w trybie weekendowym – w zależności od preferencji uczestników. Spotkania będą odbywały się średnio 2 razy w tygodniu po 3 godziny dydaktyczne. Kontakt: Centrum Szkoleniowo Doradcze, ul. Lwowska 13 R w Chełmie, tel. 530 323 548 i 533 933 289. (r)