Pracowite wakacje zapaśników

Wakacje to czas odpoczynku, ale jak się okazuje, nie dla wszystkich. Po długiej przerwie spowodowanej pandemią, zawodnicy i zawodniczki Cementu Gryf Chełm odrabiają zaległości w przygotowaniach do jesiennych zawodów, w tym mistrzostw świata i Europy.

Zawodnicy i zawodniczki Cementu Gryf uczestniczą w kolejnych zgrupowaniach kadry województwa i kadry Polski. Po zakończonym obozie kadry województwa w Krasnobrodzie, do Białogardu na zgrupowanie reprezentacji narodowej kadetek (15-17 lat) wyjechały trzy zawodniczki chełmskiego klubu: Wiktoria Kamela, Daniela Tkachuk i Danuta Lisiewicz.

Do sztabu szkoleniowego podczas tego zgrupowania powołany został także trener Cementu Gryf Chełm – Dariusz Kucharski. Głównym celem tego zgrupowania jest przygotowanie reprezentacji do startu w mistrzostwach Europy, które w dniach 5-10 września odbędą się w Polsce.

Duże wyróżnienie spotkało również najmłodszego kadeta chełmskiego klubu ( 15 lat) Huberta Sidoruka. Trener kadry powołał go do Raciborza na obóz, którego głównym celem jest przygotowanie do startu w mistrzostwach Europy. Już za kilka dni swoją formę na zgrupowaniu kadry narodowej juniorów szlifować będą też: Szymon Szymonowicz i Igor Shepetun. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here