Prezenty dla Razem

Ambasador Tajwanu Weber V.B. Shih w poniedziałek 29 kwietnia odwiedził chełmskie przedszkole niepubliczne z oddziałami integracyjnymi „Razem”. Przekazał dzieciom sprzęt multimedialny, który ma pomóc w dalszej edukacji maluchów.

W uroczystości uczestniczyła wicemarszałek sejmu, Beata Mazurek. To z jej inicjatywy ufundowany przez ambasadora Tajwanu sprzęt trafił do dzieci z przedszkola „Razem” w Chełmie. Za prezenty podziękowania złożyła dyrektor placówki Joanna Gębal. Wdzięczni byli także rodzice dzieci. – Jest nam niezmiernie miło, że to właśnie przedszkole, do którego uczęszczają nasze dzieci, zostało uhonorowane przez ambasadora Tajwanu wicemarszałek sejmu Beatę Mazurek.

Przekazany sprzęt, jesteśmy przekonani, na pewno okaże się bardzo pomocny w dalszym rozwoju naszych dzieci. Przedszkole „Razem” w pełni zasługuje na tę pomoc, bo ogromna praca i zaangażowanie wszystkich: dyrekcji, grona pedagogicznego, pań z obsługi sprawia, że my rodzice dziś wiemy, że podjęliśmy bardzo dobrą decyzję, wybierając właśnie tę placówkę dla swoich dzieci.

Cieszymy się, że przedszkole ma tak wielu znamienitych przyjaciół, na których zawsze może liczyć – podkreślali rodzice podczas uroczystości. Maluchy natomiast odwdzięczyły się programem artystycznym.

Ambasador Weber V.B. Shih był pod wrażeniem przedszkola. Sale, w których przebywają dzieci, są odnowione i nowocześnie wyposażone. (r)