Prezydent szuka dyrektorów

Do 22 marca chełmski magistrat czeka na oferty kandydatów na dyrektorów Departamentu Inwestycji i Rozwoju oraz Środowiskowego Domu Samopomocy.

Po wejściu w życie nowej struktury organizacyjnej Urzędu Miasta prezydent Jakub Banaszek powoli zaczyna obsadzać kierownicze stanowiska. Kilka dni temu rozstrzygnięto konkurs na dyrektora Departamentu Promocji i Kultury, który – jak zapowiadaliśmy – wygrał Bartłomiej Kazimierczak, dotąd pracownik Chełmskiego Domu Kultury. Ogłoszono też dwa kolejne konkursy na kierownicze stanowiska.

Pierwszy dotyczy funkcji dyrektora Departamentu Inwestycji i Rozwoju, w którym od ponad miesiąca funkcję zastępcy dyrektora pełni Katarzyna Fik. Do magistratu przeniosła się z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego na zasadzie porozumienia między samorządami. Prezydent szuka również odpowiedniego kandydata na stanowisko dyrektora Środowiskowego Domu Samopomocy. W obu konkursach termin składania ofert minie w piątek, 22 marca.
Nie ma natomiast chętnych do pracy na stanowisku obsługi infrastruktury sieciowej i technologii teleinformatycznych. Mimo dwóch ogłoszonych konkursów nikt się nie zgłosił. (s)