Profesjonalna zabudowa

Zabudowa balkonów systemem ramowym to jeden ze sposobów zabudowy pomieszczeń, które nie wymagają ogrzewania, a także do wykonania wewnętrznych drzwi lub ścianek działowych.
Takie zabudowy stosuje się w przypadku bloków mieszkalnych jak i pojedynczych balkonów w domach jednorodzinnych. Doskonale wyglądają i sprawdzają się w przypadku zabudowy loggii oraz balkonów wysuniętych. W naszym klimacie wysunięte duże tarasy czy balkony wymagają odpowiedniej osłony przed wiatrem, deszczem lub śniegiem aby w pełni były eksploatowane.
Zalety systemu ramowego to przede wszystkim lekkość konstrukcji, prosty montaż, niesamowita elastyczność na etapie projektowania zaś wysoka sztywność profili oraz łatwe w utrzymaniu czystości.
Ramowe systemy do zabudowy balkonów to doskonała izolacja od deszczu i wiatru, a jednocześnie nie pozbawiają nas możliwości wentylacji zabudowanej przestrzeni.
Natomiast systemy przesuwne stosuje się do lekkiej zabudowy okien i drzwi, zabudowy balkonów, tarasów, werand, drzwi i ścianek przesuwnych we wnętrzach, zabudowy garderób i wnęk, Zaletą tego systemu jest też duża sztywność profili, która pozwala budować konstrukcję powyżej 3 metrów wysokości.
Więcej informacji znajdziesz u jedynego producenta drzwi przesuwnych SUNgraf Okna.