Propozycja na letnie, sobotnie wieczory

– Wakacje spędzane w mieście wcale nie muszą być nudne – przekonuje Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku i zaprasza mieszkańców do skorzystania z propozycji przygotowanych w ramach akcji „Kulturalne lato”.


„Kulturalne lato” będzie mieć dwie odsłony. Pierwsza z nich to „Strefa Chill” na terenie Parku Avia. Będzie można przyjść, usiąść na leżaku i posłuchać muzyki, „serwowanej” przez DJ. Najbliższa impreza odbędzie się 30 lipca, a kolejne 13 i 27 sierpnia. Początek o godz. 19, zakończenie o godz. 1 w nocy. W te dni dłużej będzie czynna także restauracja „Delfinek”.

Również w ramach „Kulturalnego lata” w parku na „Wyspie”, czyli parku przy ul. Krępieckiej zorganizowane zostanie kino plenerowe. Najbliższy seans już w tę sobotę, 23 lipca. Zobaczymy dwa filmy: „Nieobliczalni” i „Świat w ogniu”.

W sobotę, 6 sierpnia – „Toni Erdmann”, „I znów zgrzeszyliśmy, dobry Boże!”, a w sobotę 20 sierpnia – „W ułamku sekundy” (2017 r.) i „1917” (2019 r.). Początek seansów o godz. 21. Sponsorem wydarzenia jest P.K. Pegimek, a partnerem Miasto Świdnik, Park Avia i Remondis Świdnik.

(opr. w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here