Przed nami Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości jest organizowany od 2008 roku w 170 krajach świata, skupia tysiące partnerów organizujących wydarzenia dla milionów uczestników. Polska jest jednym z liderów tego światowego ruchu. W 2018 roku w ŚTP włączyło się ponad 900 partnerów, którzy zorganizowali 1400 wydarzeń, w których wzięło udział 112 000 uczestników. Oficjalna strona akcji: www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl

Trwa rejestracja uczestników na wydarzenia w ramach 12. edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, który rozpocznie się już 18 listopada.


Przez cały tydzień do 24 listopada będą odbywały się różnorodne spotkania poświęcone szeroko pojętej przedsiębiorczości. W tegorocznej edycji odbędzie się ponad 40 wydarzeń w Lublinie i naszym regionie.

Na stronie www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl znajduje się aktualna baza wszystkich wydarzeń. Nie brakuje wśród nich warsztatów z social media, zarządzania firmą, tworzenia biznesplanu, strategii marketingowej, księgowości czy prawa podatkowego. Uczestnicy ŚTP mogą też liczyć na indywidualne porady doradców biznesowych.

Koordynatorem regionalnym Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest firma HugeTECH.

Partnerzy główni, którzy wspierają tegoroczną edycję, to: Samsung Inkubator, Edge One Solutions, eduLAB, Urząd Miasta Lublin oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. KB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here