Przed świętami do Lwowa!

Chełmski Klub Podróżników Stowarzyszenia WeRwA zaprasza na dwudniową przedświąteczną wycieczkę do Lwowa.

 

Wyjazd w sobotę (17 grudnia) o godz. 5 z dworca PKS w Chełmie. Po przyjeździe zwiedzanie najważniejszych zabytków, a po zakwaterowaniu się w hotelu – krótki odpoczynek. Następnie chętni wybiorą się na spektakl operowy „Madame Butterfly”, a pozostali będą mieli czas wolny.
Następnego dnia, po śniadaniu, czas na zakupy w centrum handlowym sąsiadującym z hotelem. Po wykwaterowaniu z hotelu turyści zwiedzą Cmentarz Łyczakowski i przejadą do centrum miasta, gdzie będą mogli odwiedzić barwne stoiska na przedświątecznym jarmarku. Po obiedzie powrót do Chełma.
Cena wycieczki to 230 zł. Obejmuje: wyżywienie (dwa obiady i śniadanie), transport, nocleg, wstęp do zwiedzanych obiektów, usługa przewodnicka oraz ubezpieczenie. Spektakl operowy to dodatkowe 30 zł. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat. Zapisy i wpłaty przyjmuje sklep Metro przy ul. Pijarskiej 5 w Chełmie, w godz. 10-17. Wpłat można także dokonywać na konto Stowarzyszenia WeRwA. Szczegóły pod numerem telefonu 502 342 117 lub na Facebooku Stowarzyszenia WeRwA i Chełmskiego Klubu Podróżników. Przypominamy, że do wyjazdu na Ukrainę niezbędny jest paszport. (opr. pc)