Przedsiębiorco! Rozwijaj eksport i podbijaj nowe rynki zagraniczne

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zaprasza przedsiębiorców z Lublina i regionu do udziału w naborach na misje gospodarcze połączone ze spotkaniami B2B.


Imprezy o światowej randze, jak Gulfood Dubaj, High Point Market czy Hannover Messe to wydarzenia przyciągające setki firm i koncernów, niecodzienna okazja do zaprezentowania produktów czy usług, ale również pozyskania klientów i podboju nowych rynków. Koszty samodzielnego uczestnictwa w takich wydarzeniach mogą być jednak trudne do poniesienia dla mniejszych firm, dlatego z odpowiedzią na te potrzeby przychodzi Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

Ruszyły nabory na kolejne misje gospodarcze, które odbywać się będą w I połowie 2020 roku. Przedsiębiorcy z różnych branż mogą wyjechać m.in. do Izraela, Turcji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich czy Kanady. – Zachęcam firmy z naszego województwa do udziału w misjach gospodarczych. To nie tylko dobra forma promocji swojego biznesu, ale także szansa rozwoju na nowych rynkach – przekonuje Jarosław Stawiarski, marszałek województwa lubelskiego.

Ogłoszenia o naborze skierowane są do przedsiębiorców z sektora MŚP (mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa) prowadzących działalność na terenie województwa lubelskiego min. 12 miesięcy.

Terminy wyjazdów, branże oraz dedykowane sektory można sprawdzić na naszej stronie internetowej www.invest.lubelskie.pl.