Przedszkolaki pokażą, jak dopingować

Takiej imprezy w Świdniku jeszcze nie było. W ramach przypadającego w tym roku 65-lecia Avii Świdnik klub organizuje dla świdnickich przedszkolaków Przegląd Piosenki Kibiców. Zwycięzcy wystąpią podczas uroczystego jubileuszu klubu.


23 listopada w sali kameralnej Miejskiego Ośrodka Kultury odbędzie się I Przegląd Piosenki Kibiców. Impreza skierowana jest do wszystkich przedszkolaków ze Świdnika. Dzieci wykonają jedną z wybranych przyśpiewek z dowolnym akompaniamentem muzycznym. Komisja konkursowa, w której zasiądą kapitanowie zespołów seniorskich MKS Avia – piłkarskiego i siatkarskiego oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców Avii Świdnik przy ocenie występów pod uwagę weźmie także stroje – najlepiej, aby te nawiązywały do klubowych barw.
Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe oraz wystąpią podczas uroczystej gali 65-lecia Avii, która odbędzie się w MOK 29 listopada.
– Mam nadzieję, że impreza na stałe wpisze się w kalendarz i co roku będziemy organizować taki przegląd, który, mam nadzieję, zachęci mieszkańców Świdnika do udziału w wydarzeniach sportowych i kulturalnego dopingu – mówi Łukasz Reszka, prezes MKS Avia Świdnik.
Regulamin i kartę zgłoszeniową można pobrać ze strony  www.avia-swidnik.pl, a także otrzymać w biurze MKS (ul. Sportowa 2) oraz w Przedszkolu nr 7. Na zgłoszenia organizator czeka do 14 listopada. (w)