Przedszkolaki pokażą, jak dopingować

Takiej imprezy w Świdniku jeszcze nie było – w ramach przypadającego w tym roku 65-lecia Avii Świdnik, klub organizuje Przegląd Piosenki Kibiców. Impreza jest adresowana do wszystkich świdnickich przedszkolaków. Jej zwycięzcy wystąpią podczas uroczystego jubileuszu klubu.


23 listopada, w sali kameralnej Miejskiego Ośrodka Kultury odbędzie się I Przegląd Piosenki Kibiców. Impreza skierowana jest do wszystkich przedszkolaków ze Świdnika. Dzieci wykonają jedną z wybranych przyśpiewek z dowolnym akompaniamentem muzycznym. Komisja konkursowa, w której zasiądą kapitanowie zespołów seniorskich MKS Avia – piłkarskiego i siatkarskiego oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców Avii Świdnik, przy ocenie występów pod uwagę weźmie także stroje – najlepiej, aby te nawiązywały do klubowych barw.
Najlepsi otrzymają nagrody rzeczowe. Zwycięzcy Przeglądu wystąpią także podczas uroczystej gali 65-lecia Avii, zaplanowanej na 29 listopada w Miejskim Ośrodku Kutlury. Najmłodsi kibice Avii zaprezentują się w części artystycznej, obok pokazu trików futbolowych i występu cheerlederek.
– Mam nadzieję, że impreza na stałe wpisze się w kalendarz i co roku będziemy organizować taki przegląd – mówi Łukasz Reszka, prezes MKS Avia Świdnik. – W ten sposób chcemy zachęcić mieszkańców Świdnika do dopingu i udziału w wydarzeniach sportowych, odbywających się w naszym mieście. Fajnie byłoby oglądać całe rodziny, przychodzące na stadion piłkarski czy do hali sportowej.
Regulamin i kartę zgłoszeniową można pobrać ze strony www.avia-swidnik.pl, a także otrzymać w biurze MKS (ul. Sportowa 2) oraz w Przedszkolu nr 7. Na zgłoszenia organizator czeka do 14 listopada. (w)