Przełącz się na gaz!

Mieszkańcy Włodawy i kilku sąsiadujących z nią gmin już korzystają z nowego, wygodnego w użytkowaniu i ekologicznego źródła energii.

Gazyfikację rejonu Włodawy zrealizowała Polska Spółka Gazownictwa. O rozmachu inwestycji świadczą liczby – aby gaz mógł pojawić się w mieście wybudowano łącznie ponad 100 km gazociągu, w tym 24 km sieci gazowej do rozprowadzania paliwa gazowego do zabudowań w samej Włodawie.

Wybierz gaz nie tylko do gotowania! Gazu ziemnego, jako paliwa wygodnego w użyciu można używać także do podgrzewania wody, czy ogrzewania mieszkania. Dlatego jeśli mamy dostęp do gazociągu, warto przyłączyć się do sieci gazowej.

Powodów jest wiele, choćby okres zimowy, gdzie do ogrzewania domu węglem lub innymi materiałami konieczne jest ich magazynowanie, czy konieczność dokupienia, jeśli ich zabraknie. W przypadku gazu ziemnego, nie musimy go magazynować i mamy zagwarantowane stałe dostawy. Gaz ziemny to czysta energia.

Informacje z zakresu przyłączenia do sieci gazowej udzielane są w Punkcie Informacyjnym Polskiej Spółki Gazownictwa w Urzędzie Miejskim we Włodawie, który jest czynny we czwartki w godz. 8.30 – 13.30, nr tel. 609 909 890 oraz w Gazowni w Chełmie przy ul. Piwnej 5, tel. 81 72 32 380, e-mail: rdg.chelm@psgaz.pl.