Radni i wójt na treningu

Nietypowe posiedzenie komisji kultury, oświaty, służby zdrowia i spraw socjalnych Rady Gminy Fajsławice. Radni i wójt, na zaproszenie Tadeusza Bochniarza, prezesa Uczniowskiego Klubu Sportowego „Żaczek”, zjawili się na pokazowym treningu tenisistek i tenisistów.

– Celem spotkania było zaprezentowanie i przybliżenie sukcesów i osiągnięć zawodników klubu Żaczek, demonstracja specjalnego sprzętu do ćwiczeń, stołów z atestem ITTF, dwóch robotów Tibhar Robo Junior Pro oraz automatu tenisa stołowego Tibhar Masters, które pozwalają efektywnie rozwijać i doskonalić umiejętności gry w tenisa stołowego – opowiada Aleksandra Granat z urzędu gminy Fajsławice.

Działalność klubu w dużym stopniu możliwa jest dzięki środkom z budżetu gminy. W części pokazowej spotkania poszczególne grupy wiekowe przedstawiły swoje umiejętności gry w tenisa. Miłym akcentem było wręczenie zawodniczkom grającym w II lidze nowych koszulek, ufundowanych przez gminę Fajsławice. Uroczyste podziękowania oraz gratulacje na ręce prezesa klubu złożył wójt Janusz Pędzisz. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here