Radny Brzozowski nie wierzy w „plandemię”

Radny Stanisław Brzozowski wziął udział w „Marszu o wolność”

– Nagle temperatura spadła na 35 stopni, by w pięć minut poszybować na ponad 40 – w taki sposób przebieg swojego zakażenia koronawirusem relacjonowała Anna Ryfka, przewodnicząca klubu radnych Krzysztofa Żuka. Nie brakuje jednak osób, które sądzą, że problem pandemii jest wyolbrzymiony. – Epidemia koronawirusa to rodzaj „telenoweli na żywo”, a podawane „lekarstwo” może się okazać gorsze od choroby – uważa z kolei radny Stanisław Brzozowski (PiS).
– Dziewiąty dzień z Covid-19. Nagle temperatura spadła na 35 stopni, by w pięć minut poszybować na 40,2. To podstępne i nieprzewidywalne paskudztwo nie chce odpuścić. Pilnujcie się, walka jest nierówna – w taki sposób przebieg swojego zakażenia koronawirusem relacjonowała w miniony wtorek na Twitterze Anna Ryfka, przewodnicząca klubu radnych Krzysztofa Żuka. Dwa dni później brała jednak udział w zdalnej sesji lubelskiej rady miasta. Koronawirusem zakaził się również jej kolega klubowy – Piotr Choduń.

Ciąg dalszy artykułu jest dostępny w wydaniu PDF z 19.10.2020 r.

Doskonale rozumiemy, że sprzeczne informacje, fake newsy i plotki mogą wywoływać obawy. Cenimy Twój spokój, dlatego u nas dostaniesz tylko sprawdzone wiadomości i rzetelnie przygotowane materiały.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here