Rady nadzorcze w nowych składach

Są roszady w składach rad nadzorczych miejskich spółek.

Z członkostwa w radzie nadzorczej Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej zrezygnował jej przewodniczący, radca prawny Hubert Kuranc. Odwołani zostali natomiast Stanisław Koszewski i mec. Piotr Mroczkowski.

Powołano zaś Grzegorza Kądzielewskiego i Zdzisława Szweda, członka zarządu województwa lubelskiego, a zarazem szefa chełmskich struktur Prawa i Sprawiedliwości. W radzie pozostali Renata Piątek i Czesław Białowąs.

W radzie nadzorczej Chełmskiego Parku Wodnego i Targowiskach Miejskich nie ma już dotychczasowej przewodniczącej Haliny Skibińskiej oraz członków, Józefa Balawajdera i Zbigniewa Adamca. Zastąpili ich Hubert Kuranc, który został jej nowym szefem oraz adwokat Michał Magdziarz. W radzie pozostała Joanna Jagiełło-Hulanicka.

W Chełmskich Liniach Autobusowych w radzie nadzorczej pracę zakończyli: Jan Musiał – dotychczasowy przewodniczący, Grażyna Krzyżanowska, radca prawny Renata Kościelska-Mazur i Marek Mazurek.

W nowej radzie znaleźli się Józef Madała, Jacek Osowski i Agnieszka Magdziarz. W radzie pozostali natomiast Andrzej Buczak i Dariusz Kurus.
Zmian nie było jeszcze w radach nadzorczych Chełmskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego oraz Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami. (s)