Rafał Kijańczuk znowu w akcji

Rafała Kijańczuka już niebawem czeka kolejna walka. Wiadomo, że chełmskim mistrz MMA 8 maja wystąpi w Gali Armia Fight Night, która będzie transmitowana w TVP Sport.


O swoim ostatnim występie Rafał Kijańczuk chciałby jak najszybciej zapomnieć. Ale nie dlatego, że przegrał, bo był słabszy od rywala. Kijańczuk podczas walki z Marcinem Filipczakiem na Gali FightExclusiveNight został skrzywdzony przez sędziego w oktagonie. Prowadzący walkę uznał, że przeciwnik Kijańczuka wygrał przez duszenie, mimo, że chełmianin uważał inaczej i był gotowy kontynuować pojedynek. Tak czy owak decyzję sędziego uznano za błędną, krzywdzącą Rafała Kijańczuka.

Chełmianin kolejną walkę stoczy w sobotę 8 maja na Gali Armia Fight Night Special Edition. Jeszcze nie wiadomo, kto będzie jego rywalem. Gala jest organizowana przy współpracy federacji Armia Fight Night z 18. Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego. Kibice będą mogli obejrzeć wydarzenie na antenie TVP Sport. Od 2017 roku odbywają się wyjątkowe gale AFN z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego. Organizacja od samego początku zwróciła uwagę całej, sportowej Polski.

Dziewięć poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców MMA. Również tym razem fani sportów walki mogą liczyć na wielkie zestawienia. W klatce MMA z najlepszymi zawodnikami w kraju zmierzą się reprezentanci sił zbrojnych Wojska Polskiego. Kijańczuk reprezentuje obecnie Warszawskie Centrum Atletyki. Na swoim koncie ma osiem wygranych pojedynków w oktagonie i jedno zwycięstwo w Gali na gołe pięści. (d)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here