Rekord zachorowań. Koronawirus w sądzie

Tylko w jeden dzień w powiecie krasnostawskim zanotowano aż 34 zakażenia koronawirusem. To absolutny rekord od początku pandemii. Ognisko Covid 19 pojawiło się w Sądzie w Krasnymstawie.

Tydzień temu informowaliśmy, że na terenie powiatu krasnostawskiego koronawirusa złapały 52 osoby, 35 wyzdrowiało, a 3 zmarły. Do soboty (31 października), każda z tych statystyk uległa, niestety, zmianie. Liczba aktywnych zachorowań na Covid 19 wzrosła do 94! Tylko w czwartek (29 października) w powiecie krasnostawskim zanotowano 34 zarażenia koronawirusem.

Od początku pandemii wyzdrowiały 74 osoby, 4 zmarły. Jest też pierwsze ognisko zakażeń, stwierdzone w Sądzie Rejonowym w Krasnymstawie. Dlatego wykonywanie obowiązków służbowych przez kadrę orzekającą oraz pracowników sekretariatu oraz obsługa interesantów IV Wydziału Ksiąg Wieczystych będzie odbywać się wyłącznie w drodze przyjmowania korespondencji za pośrednictwem poczty.

– W przypadku konieczności osobistego złożenia wniosku wieczystoksięgowego należy złożyć go w Biurze Podawczym tutejszego Sądu. Przyjmowane będą wyłącznie wnioski kompletnie wypełnione. Z uwagi na powyższe okoliczności wnioski będą załatwiane w najbliższym możliwym terminie – czytamy w komunikacie wydanym przez Wojciecha Osińskiego, prezesa krasnostawskiego sądu.

Od poniedziałku wszystkie urzędy administracji publicznej na terenie powiatu krasnostawskiego pracują zdalnie. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here