Relaks i wymarzona sylwetka idą w parze

Chcesz zbudować wymarzoną sylwetkę, a przy tym się zrelaksować? Przyjdź do nowo otwartego sklepu „Black Matt Muscle Zone” oferującego odżywki, suplementy diety, a także masaż relaksacyjny i indywidualne plany treningowe. Profesjonalna obsługa gwarantowana.

Mateusz Żórawski jest trenerem personalnym, fizjoterapeutą oraz masażystą. Pracuje na siłowni. Jest profesjonalistą w każdym calu. Osobiste doświadczenia i wiedza zdobyta na specjalistycznych kursach sprawiają, że Mateusz Żórawski pomógł zrzucić zbędne kilogramy i osiągnąć wymarzoną sylwetkę setkom osób. Specjalizuje się w prowadzeniu treningów kulturystycznych i modelowaniu sylwetki. J

ak mówi – trenuje od lat i wciąż to jego największa pasja – dlatego cały czas edukuje się i powiększa swoją wiedzę w tym zakresie. Ostatnio Mateusz Żórawski postanowił rozszerzyć swoją działalność. 19 czerwca br. otworzył sklep, którego oferta różni się od tych dostępnych na lokalnym rynku.

– Firma Black Matt Muscle Zone to firma zajmująca się nie tylko sprzedażą odżywek, suplementów diety i akcesoriów sportowych, ale nieliczna na rynku, która oprócz tego ma w swojej ofercie także masaż relaksacyjny wykonywany przez licencjonowanego fizjoterapeutę i rozpisywanie planów treningowych przez trenera personalnego – mówi M. Żórawski.

– Kocham to, co robię i nie zamierzam z tego rezygnować. Trenuję od lat i wciąż jestem w to tak samo mocno zaangażowany jak na początku. Zapraszam wszystkich, którzy chcą poprawić lub zbudować swoją wymarzoną sylwetkę i przy tym się zrelaksować. Specjalnie dla was stworzyłem jedno miejsce, w którym można to wszystko osiągnąć.

Zapraszam, Chełm, ul. Lwowska 13H, tel. 507 174 622

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here