Reprezentowała Polskę

Nikola Skórska z Cementu Gryf Chełm zajęła 16. miejsce na mistrzostwach Europy w zapasach U-15. Po raz trzeci imprezę zorganizowała Międzynarodowa Federacja Zapaśnicza UWW.

Tegoroczne zmagania najlepszych młodych zapaśników i zapaśniczek z całej Europy rozegrane zostały w Krakowie. Zaszczytu reprezentowania barw Polski dostąpiła zawodniczka Cementu Gryf Chełm Nikola Skórska, która wśród 21 zawodniczek zajęła 16 miejsce. Chociaż start młodej, utalentowanej zapaśniczki można uznać za nieudany, to sam fakt powołania jej do reprezentacji Polski jest dużym wyróżnieniem.

Warto dodać, że w jednym z trenerów sztabu szkoleniowego podczas imprezy był Dariusz Kucharski. Kolejnym przedstawicielem Chełma na mistrzostwach Europy był wiceprezes Cementu Gryf Mieczysław Czwaliński, który pełniąc funkcję wiceprezesa Polskiego Związku Zapaśniczego ds. zapasów kobiet, uczestniczył w dekoracji medalistów. (k)