Reserved, Cropp, House do zamknięcia

Niemiła wiadomość dla klientów sklepów sieci LPP w „Kamienicy 59” w Chełmie. Na zakupy w Reserved, Cropp czy House chełmianie będą musieli jeździć do innych miast.

Właścicielem pięciu marek odzieżowych (Reserved, House, Cropp, Mohito i Sinsay) jest polska sieć LPP. W „Kamienicy 59” przy ul. Lubelskiej w Chełmie są trzy sklepy tej grupy, działające na zasadach franczyzy. Właściciel partnerskich punktów na brak klientów nie narzeka, bo „Kamienica 59” to od lat jedyny spory kompleks odzieżowy w Chełmie. Ale wygląda na to, że popularne marki wkrótce na pewien czas znikną z miasta.

– Rzeczywiście w ciągu roku franczyzowa sieć naszych brandów zakończy działalność w Kamienicy 59 przy ul. Lubelskiej w Chełmie. Nie oznacza to jednak, że sklepy naszych marek będą niedostępne dla mieszkańców Chełma i okolic. Zależy nam na zapewnieniu naszym klientom coraz bardziej atrakcyjnych i przestrzennych salonów, dlatego postanowiliśmy otworzyć nasze sklepy w Galerii Chełm – pierwszym nowoczesnym obiekcie handlowym w tym regionie.

Dzięki temu zapewnimy naszym klientom lepszy komfort zakupów. Dla nich dostępne będą sklepy czterech spośród pięciu naszych brandów: Reserved (pow. 2 034 mkw.), Sinsay (pow. 810 mkw.), House (pow. 760 mkw.) oraz Cropp (pow. 707 mkw.). Wierzymy, że dzięki tym zmianom nasi klienci będą usatysfakcjonowani, a nasza zróżnicowana oferta modowa przypadnie im do gustu – informuje biuro prasowe LPP. (pc)