Robisz opłaty, dostajesz rabaty…

Koło PZW Wodnik zaprasza do opłacania składek. Wędkarze, którzy wykupią zezwolenia w tym kole, z automatu otrzymają 10-, 15- lub 20-procentowe rabaty na sprzęt i akcesoria w sklepie „Wodnik” przy ul. Gdańskiej 11. Oprócz tego będą mogli miło spędzić czas w towarzyskim gronie, wziąć udział w zawodach, biesiadach lub czynach społecznych.

…albo nagrody

Każdy, kto opłaci składki na 2020 rok w Pracowni Wędkarskiej Mandula Chełm Hand Made (Koło Cementownia SUM) przy ulicy Lwowskiej 59 (naprzeciwko wjazdu na parking ChSM), weźmie udział w losowaniu zestawu ręcznie wykonanych przynęt o wartości 150 zł. Rozstrzygnięcie nastąpi na początku maja. W pracowni dostępne są znaczki na wszystkie wody okręgu PZW Chełm oraz te uprawniające do wędkowania w okręgu zamojskim, w tym na wodach górskich, czy zbiorniku Nielisz.

Zebrania w kołach

Terminy zebrań wyznaczyły koła PZW Wojskowe, Dorohusk oraz Krasnystaw Miasto. Zebranie w Kole Wojskowym odbędzie się 9 lutego o godz. 8:45 w Klubie Garnizonowym w Chełmie przy ul. Lubelskiej. Zebranie Koła Dorohusk odbędzie się 1 marca o godz. 10:00 w pałacu Suchodolskich w Dorohusku, a w Kole Krasnystaw Miasto – także 1 marca o godz. 10:00 w świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej w Krasnymstawie przy ul. Okrzei 25.

Przypominamy, że w najbliższą sobotę i niedzielę odbędą się zebrania w kołach: Moczykij – 1 lutego (sobota) o godz. 16:00 w barze Miś przy ul. Żołnierzy I AWP w Chełmie, Chełm Miasto – 2 lutego (niedziela) o godz. 10:00 przy ul. Brzozowej 9 w Chełmie, Sandacz Siennica – 2 lutego o godz. 10:00 w remizie OSP w Woli Siennickiej, Wola Uhruska – 2 lutego o godz. 10:00 w Zajeździe Gibson, Włodawa – 2 lutego o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Włodawa.

Zmiana miejsca zebrania członków Koła Sieja Włodawa

Zebranie członków Koła Sieja Włodawa odbędzie się 9 lutego o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Włodawa, a nie – jak informowaliśmy wcześniej – w świetlicy Nadleśnictwa Włodawa.

Składki w Kole ChSM

Zarząd Koła PZW przy Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej informuje, że składki na rok 2020 można kupić codziennie u skarbnika koła po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się (tel. 508 294 732 lub 504 917 152) lub w siedzibie koła w każdy wtorek w godzinach 16:00 – 18:00 przy ul. Lwowskiej 51 (za biurowcem ChSM). Dodatkowo składki sprzedawane są w Sklepie Zoologiczno-Wędkarskim na Osiedlu Zachód (w pobliżu marketu Stokrotka) i w Sklepie Wędkarskim przy ul. Piłsudskiego (pawilon handlowy) w godzinach pracy sklepów. (kd)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here